ćwiczymy język i buzię

Szanowni Państwo

W grupach dostępne są dla Państwa do zapoznania się logopedyczne badania wstępne – przesiewowe. Prosimy o zapoznanie się z nimi i podpisanie stosownych dokumentów. Na tablicach grupowych zostały powieszone listy dzieci zakwalifikowanych na terapię logopedyczną wraz z informacją, którego dnia odbywa się terapia. Dzieci w dniu zajęć przynoszą zeszyt formatu A4, a po zajęciach zabierają go domu, by z rodzicem kontynuować ćwiczenia w domu.

Przypominamy, że w zajęciach biorą udział tylko dzieci zdrowe – bez objawów infekcji (katar, kaszel, gorączka). Najważniejsze zasady otrzymacie Państwo pisemnie do akceptacji podczas podpisywania badań przesiewowych.

Zapraszamy do kontaktu

W naszym przedszkolu wszystkie dzieci objęte są przesiewowymi badaniami logopedycznymi. Zdiagnozowane dzieci, wymagające pomocy w zakresie rozwoju mowy, objęte są terapią logopedyczną w trakcie pobytu w przedszkolu (po uzyskaniu zgody rodziców).

Rodziców zachęcamy do kontaktu indywidualnego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące rozwoju mowy, udzielimy wskazówek do pracy i zabawy w domu. Pamiętajmy, że warunkiem skutecznej terapii logopedycznej jest stała współpraca na linii logopeda – dziecko – rodzic. Szczegółowe informacje kontaktowe znajdują się w kąciku logopedycznym (II budynek tablica przy  wejściu).

Dzieci uczęszczające na zajęcia logopedyczne przynoszą w dniu zajęć zeszyt format A4, do którego wklejamy zadania, propozycje ćwiczeń do wykonania w domu. To jest naprawdę ważny element terapii. Bez Państwa wsparcia efekty terapii będą niewielkie. Liczymy na współpracę!

mgr Monika Czarnecka – Zreda

mgr Katarzyna Miszczyk

Terapia logopedyczna

Szanowni Państwo W grupach dostępne są dla Państwa do zapoznania się logopedyczne badania wstępne – przesiewowe. Prosimy o zapoznanie się z nimi i podpisanie stosownych … Czytaj dalej