W naszym przedszkolu wszystkie dzieci objęte są przesiewowymi badaniami logopedycznymi. Zdiagnozowane dzieci, wymagające pomocy w zakresie rozwoju mowy, objęte są terapią logopedyczną w trakcie pobytu w przedszkolu (po uzyskaniu zgody rodziców).

Rodziców zachęcamy do kontaktu indywidualnego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące rozwoju mowy, udzielimy wskazówek do pracy i zabawy w domu. Pamiętajmy, że warunkiem skutecznej terapii logopedycznej jest stała współpraca na linii logopeda – dziecko – rodzic. Szczegółowe informacje kontaktowe znajdują się w kąciku logopedycznym (II budynek tablica przy  wejściu).

Dzieci uczęszczające na zajęcia logopedyczne przynoszą w dniu zajęć zeszyt format A4, do którego wklejamy zadania, propozycje ćwiczeń do wykonania w domu. To jest naprawdę ważny element terapii. Bez Państwa wsparcia efekty terapii będą niewielkie. Liczymy na współpracę!

mgr Monika Czarnecka – Zreda

mgr Natalia Laskowska

Finał konkursu logopedycznego

VI Dzielnicowy Konkurs Logopedyczny 30 listopada odbył się w naszym przedszkolu uroczysty finał dzielnicowego konkursu logopedycznego „POGRAJKI” . To już szósta edycja przygotowana … Czytaj dalej