Z przyjemnością informujemy, że w najbliższą niedzielę w Państwa okolicy odbędzie się bezpłatny Szkolny Serwis Rowerowy. To doskonała okazja, aby przeserwisować jednoślad uczestników kampanii.

Kiedy? 12.05.2024 (niedziela) w godz. 10:00-18:00, odbiór rowerów możliwy do 19:00

Gdzie? Szkoła Podstawowa nr 41, ul. Drewniana 8 (Śródmieście)

Aby skorzystać z usług serwisu rowerowego konieczne jest okazanie dzienniczka rowerowego, świadczącego o uczestnictwie kampanii. Liczba naklejek w dzienniczku nie ma znaczenia, serwis jest dla wszystkich uczestników ze wszystkich szkół i przedszkoli biorących udział w akcji.   

W tegorocznej edycji okazji do skorzystania z serwisu będzie aż 12. Serwis jest mobilny, dostępny w weekendy, każdego dnia w innej lokalizacji. Więcej informacji w wydarzeniu: fb.com/events/1195777491414063/

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy

Zespół Rowerowego Maja