Za nami listopad z deszczem, wiatrem, a także ze słońcem. Choć pogoda czasem nas nie rozpieszczała, my świetnie się bawiliśmy i uczyliśmy, jak również uczestniczyliśmy w zajęciach i spotkaniach poza przedszkolem.

Listopad jest bardzo ważnym miesiącem dla nas, Polaków. W miesiącu tym, świętowaliśmy Dzień Niepodległości, razem z innymi dziećmi z placówek oświatowych uczestniczyliśmy w Marszu Niepodległości razem z Panią burmistrz Dorotą Stegienką.

Braliśmy aktywny udział w konkursach plastycznych organizowanych przez inne przedszkola, gdzie nasze race zostały nagrodzone.

Dzięki projektowi „Zdrowe dzieci” poznaliśmy zasady zdrowego odżywiania i wspólnie zrobiliśmy sałatkę owocową i babeczki orkiszowe.

20 listopada przypada światowy dzień Praw Dziecka, podczas prezentacji multimedialnej poznaliśmy nasze prawa i obowiązki. Aby dodatkowo uczcić ten dzień, wspólnie przygotowaliśmy plakat Praw i Obowiązków dziecka.

Ale to jeszcze nie koniec,  najwięcej zabawy i radości dostarczyły nam zajęcia sensoplastyczne.

To był fantastyczny miesiąc, ciekawi jesteśmy, co nas czeka w grudniu!