Za nami grudzień, który przywitał nas śniegiem i mogliśmy się nim trochę nacieszyć, a później to bywało różnie raz słońce, raz deszcz. Pomimo przeplatanej pogody, która nas nie rozpieszczała, my świetnie się bawiliśmy i uczyliśmy oraz uczestniczyliśmy w zajęciach, spotkaniach i wycieczkach poza przedszkole.

Pierwszy śnieg wywołał uśmiech na naszych twarzach i świetnie się bawiliśmy w ogrodzie przedszkolnym.

W naszej sali stanęła piękna choinka ubrana wspólnie podczas zajęć matematycznych, dzięki którym liczyliśmy, segregowaliśmy i mierzyliśmy. Słuchaliśmy i rozmawialiśmy o tradycjach związanych ze Bożym Narodzeniem, jak również poznaliśmy zwyczaje i święta obchodzone w innych kulturach.

4 grudnia braliśmy udział w przeglądzie artystycznym organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury “OKO”.

Odwiedziliśmy filharmonię dla dzieci, gdzie uczestniczyliśmy w fantastycznym koncercie kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu góralskiego, który zaprezentował nam ludowe tańce i instrumenty.

Oprócz koncertu i teatrzyku, w naszym przedszkolu odwiedził nas Mikołaj, który przyniósł prezenty.

Grudzień był miesiącem pełnym radości, uśmiechu, ciekawe co nam przyniosą kolejne miesiące już nowego roku.