Ważne informacje

Pierwszy Budynek Przedszkola 100

Szanowni Państwo

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi dyżuru wakacyjnego.

Nasze przedszkole w okresie wakacyjnym pracuje w terminie 1 – 19 lipca w godzinach 7.00 – 17.00. Zapisy prowadzone były przez warszwski system rekrutacji elekronicznej.

Potwierdzeniem woli zapisu dziecka na dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu jest wniesienie opłaty za żywienie: stawka żywieniowa za 1 dzień pobytu to 17 zł, cały turnus 255 zł, nr konta do przelewu: 30 1030 1508 0000 0005 5051 2068, w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem „Dyżur wakacyjny.”

Przypominamy, że z przedszkola dziecko może być odebrane tylko przez rodziców/prawnych opiekunów lub osoby upoważnione przez rodziców. W tym celu niezbędne jest wypełnienie i złożenie w pierwszym dniu pobytu dziecka na dyżurze oświadczenia – druki dostępne w zakłądce DOKUMENTY

Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa rodzice dzieci z innych przedszkoli będą proszeni o okazanie przy odbiorze swojego dziecka dowodów osobistych.

Rodziców prosimy o zgłaszanie alergii i wykluczeń pokarmowych.