Ach, co to był za wrzesień.

Prawie wszystkie Jeżyki zapełniły swym uśmiechem salę przedszkolną.

Pierwsze dni spędziliśmy na rozmowach i wspomnieniach z wakacji, które odzwierciedlaliśmy w swoich pracach plastycznych. Przypomnieliśmy sobie wszystkie pomieszczenia, z których korzystamy w naszym przedszkolu, jak również ustaliliśmy kodeks grupy. Pierwszym gościem, który nas odwiedził była pani ze Straży Miejskiej, wspólnie rozmawialiśmy o zasadach bezpieczeństwa oraz o zachowaniu się w razie wypadku. W dniu 20 września z okazji Dnia Przedszkolaka zabawa była fantastyczna, mieliśmy zabawy sportowe, malowanie buziek oraz dużą dmuchaną zjeżdżalnię. Przywitaliśmy jesień wykonując sensoryczną pracę plastyczną z wykorzystaniem zebranych liści i kaszy jęczmiennej. Ale to na koniec miesiąca było najfajniej, połączyliśmy zabawę i naukę z przyjemnością posmakowania czegoś dobrego, troszeczkę słodkiego. Razem upiekliśmy ciasto ze śliwkami.

 • spotkanie ze Strażą Miejską
 • spotkanie ze Strażą Miejską
 • dzień Przedszkolaka
 • zabawy sensoplastyczne
 • zabawy sensoplastyczne
 • zabawy sensoplastyczne
 • zabawy sensoplastyczne
 • ciasto z owocami
 • ciasto z owocami
 • ciasto z owocami
 • ciasto z owocami