17 czerwca była piękna letnia pogoda. Wszystkie grupy wyszły do ogrodu na wspaniałe zabawy. Były zajęcia sportowe, skakańce – dmuchańce, łapanie baniek mydlanych, błyszczące tatuaże, pyszne ciasto z borówkami, wata cukrowa i wspaniała zabawa. Oczywiście był też odpoczynek na kocach i dużo pysznej, świeżej wody. Dziękujemy rodzicom za współorganizację wspaniałej zabawy.