Szanowni Państwo,
w naszym Klubie mamy, Taty i Malucha przy ul. Grójeckiej 79 (siedziba Towarzystwa SZANSA, pawilon I piętro) prowadzimy 5 dni w tygodniu zajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci z rodzicami, opiekunami. Znajdziesz nas w Internecie tutaj SZANSA
Rodziców dzieci w każdym wieku zapraszamy do Akademii Rodzica! Zajęcia odbywają się stacjonarnie w siedzibie SZANSY lub online na platformie Clickmeeting, w  soboty w godzinach 10:00-12:00. Poniżej link do spotkań online:

Aby dołączyć do wydarzenia online, należy:

1. Kliknąć w link i się zarejestrować: https://szansaochota.clickmeeting.com/akademia-rodzica

2. Po rejestracji otrzymają Państwo na podany adres e-mail wiadomość z możliwością dołączenia do warsztatu.

3. Po kliknięciu zielonego przycisku „dołącz” w wiadomości e-mail, zostaną Państwo przekierowani na stronę wydarzenia, które będzie rozpoczynało się w soboty o godzinie 10:00.

4. Nie wysyłamy oddzielnego linku na każdy warsztat. Wiadomość e-mail z przyciskiem „dołącz” działa na każdych zajęciach, wystarczy, że w soboty o 10:00 wejdą Państwo w niego i zostaną przekierowani.
 Najbliższe spotkania:

23.10.2021, godz. 10:00 -12:00, „O krzyku!” – ZAJĘCIA STACJONARNE w siedzibie  SZANSY przy ul. Grójeckiej 79, Warszawa, Ochota – Obowiązują zapisy przez adres mailowy: szansa4@o2.pl lub pod telefonem: 22 824 37 02

06.11.2021, godz. 10:00 -12:00, „Jak rozpoznać, że z moim dzieckiem dzieje się coś złego?”

Zapraszamy także na konsultacje i spotkania stacjonarne ze specjalistą w ramach „Cafe Rodzic” w SZANSIE przy ul. Grójeckiej 79

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do rodziców z małymi dziećmi, młodych małżeństw przygotowujących się do roli rodzica lub będących świeżo upieczonymi rodzicami. Podczas konsultacji będziemy rozmawiać o potrzebach psychofizycznych dzieci, o emocjach – czym tak naprawdę są i co mogą nam powiedzieć? O trudnych zachowaniach, a także niezwykle ważnych granicach i konsekwencjach w wychowaniu naszych maluszków.
Wsparcie dla rodziców jest bezpłatne. Program „W rytmie rodziny” jest finansowany ze środków Dzielnicy Ochota miasta stołecznego Warszawy.
 ——————————————————————————————-

Zapraszamy  rodziców, dziadków i opiekunów małych dzieci na zajęcia do Klubu Mamy, Taty i Malucha, które odbywają się w  SZANSIE przy ul. Grójeckiej 79.
Prowadzimy warsztaty ogólnorozwojowe, sensoryczne, umuzykalniające, obcojęzyczne oraz wspierające umiejętności społeczne.
Nasze zajęcia są pełne radosnej i beztroskiej zabawy, ale również wprowadzamy pierwsze zasady klubikowe i społeczne: sygnały na rozpoczęcie i zakończenie zajęć, bezpiecznej i zgodnej zabawy z innymi dziećmi, tolerancja, wspólne odkładanie zabawek.
W szczególności proponujemy zwrócić uwagę na niżej wymienione grupy, w których zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca:
 – Happy English – zajęcia dla dzieci w wieku 2 – 4,5 r.ż
– Sowa Mądra Głowa – zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku 3 – 5 r.ż
– Figle Migle – zajęcia dla dzieci w wieku 1,5-3 r.ż
– Trening Umiejętności Społecznych dla dwóch grup wiekowych: 4-5 lat i 6-7 lat.
Serdecznie zapraszamy!
Zespół SZANSY