Czas rekrutacji do warszawskich przedszkoli na nowy rok szkolny 2023/24.

Przypominamy, że rodzice dzieci uczęszczających obecnie do przedszkola, składają do 6 marca 2023 deklarację kontynuacji edukacji w przedszkolu. Jest to niezbędne, by dziecko mogło od września przychodzić do placówki. Druk dostępny w zakładce Dla Rodziców – DOKUMENTY

plac zabaw
plac zabaw

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Warszawie dla dzieci, które do tej pory nie chodziły do przedszkola rozpocznie się 7 marca 2023. Prowadzona będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji. 

Więcej informacji o terminach, zasadach, terminach i kryteriach znajdziecie Państwo na stronie internetowej Biura Edukacji    edukacja.warszawa.pl

Rodziców zainteresowanych naszą placówką zapraszamy na rozmowę i zwiedzanie w dniach: 28 lutego oraz 7 i 14 marca w godzinach 15.00-16.00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zachęcamy do umawiania się telefonicznie przez sekretariat 22 822 12 52.