Dzień Dziecka to dzień zabaw i radości dla wszystkich małych i dużych. Po uśmiechniętych buziach widać, że to był udany dzień!

W ogrodzie przygotowane były stanowiska zabaw i różne konkurencje. Wszystkie grupy korzystały z przygotowanych atrakcji po kolei.

Młodsze dzieci miały tego dnia zabawy sportowe i ruchowe: segregowały klocki według kolorów, bawiły się z balonami, dmuchały bańki mydlane, przeciągały linę oraz bawiły się z chustą animacyjną turlając po niej piłkę. Na maluchy czekał również tor przeszkód, który pokonywały z uśmiechem i energią. I oczywiście niezapomniana zabawa „Piłka parzy” – było dużo śmiechu i radości!

Wszystkie dzieci 5 – 6 letnie spotkały się  na placu zabaw, gdzie pani Dyrektor złożyła im życzenia z okazji Dnia Dziecka. Następnie  skoczna i wesoła muzyka zaprosiła dzieci na dyskotekę. Na przedszkolaki czekało też kilka niespodzianek. Ogromną radość sprawiło im malowanie farbami przy użyciu pędzli, gąbek i dłoni na folii  oraz  na dużych arkuszach papieru. Dzieciaki wykazały się dużą pomysłowością i zdolnościami plastycznymi. Inną niespodzianką były zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej i piłek.  Tutaj dzieciaki musiały wykazać się umiejętnością współdziałania zespołowego i sprawnością fizyczną. Niespodzianką, która sprawiła wszystkim największą radość było samodzielne wykonanie serca z balona. Podczas wspólnej zabawy słychać było radosne śmiechy szczęśliwych przedszkolaków.

Zapraszamy do Galerii

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂

  • zabawy dzieci w ogrodzie
  • zabawy dzieci w ogrodzie
  • zabawy z chustą animacyjną
  • prace dzieci malowane farbami
  • galeria malarska na folii
  • malowanie na dużych arkuszach
  • zabawy dzieci w ogrodzie
  • zabawy z chustą animacyjną