Informujemy, że cały czas działamy zgodnie z wytycznymi GIS i MEN.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami organizacji pracy przedszkola od 1 września:

Przypominamy:

• Do przedszkola przychodzą tylko zdrowe dzieci, bez żadnych objawów infekcji.
  • Dzieci przynoszą do przedszkola własny ręcznik, wygodne kapcie i ubrania na zmianę oraz pościel (koc plus poszwa) i piżamkę (dzieci 3 i 4 letnie).
  • Dzieci przyprowadzane są do przedszkola przez jedną osobę do godziny 8.20.
  • Po wejściu do przedszkola rodzice/opiekunowie prawni dezynfekują ręce płynem.
  • Rodziców/opiekunów prawnych obowiązuje noszenie maseczek/przyłbic w czasie przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola.
  • Upoważniona osoba dorosła podczas odbioru musi mieć ze sobą dokument tożsamości.
  • Na nowy rok szkolny obowiązują nowe oświadczenia i upoważnienia do odbioru dziecka. Prosimy o sprawdzenie i uzupełnienie dokumentacji:

Liczymy na Państwa cierpliwość i wyrozumiałość szczególnie w trakcie pierwszych dni. W szatniach będzie mogła przebywać jednocześnie ograniczona liczba rodziców przyprowadzających dzieci. Odstęp między rodzicami w szatni powinien wynosić minimum 1,5 metra.   Prosimy o oczekiwanie na swoją kolej.

Bardzo cieszymy się, że w końcu możemy się spotkać w większym gronie!