Początek roku w czterolatkach zapowiadał się bardzo radośnie, byliśmy pewni, że korona wirus traci swą moc, cieszyliśmy się ze spotkania i dopisywał nam dobry humor.

 • Mężczyźni budują
 • Każdy ma swoje pudło
 • Mężczyźni budują
 • Kobiety w koralach i wiankach własnej roboty
 • dzieci przy stoliku ze swoimi pudłami na przybory szkolne

DZIEŃ MISIA

 • dzieci w opaskach misiowych
 • dzieci w opaskach misiowych
 • dzieci w opaskach misiowych

Spotkanie z Mikołajem

dzieci stoją przed Mikołajem

Uśmiech dla Babci i Dziadka

W „koronastyczniu” dla Kubusiów, najważniejszym momentem był ten, kiedy mogli przesłać swoim Babciom i Dziadkom – uśmiechy i prezenty.

Od Antka- uśmiech pełna gębą, od Piotra – uśmiech z języczkiem, od Martyny – uśmiech w zamyśleniu, od Marcela- uśmiech sportowy, od Karola – uśmieszek pełen miłości, od Alberta – uśmiech bez ząbków, od Kuby W. –  uśmiech na bezdechu, od Kuby A. –  uśmiech z dołeczkami, od Zuzi – uśmiech oczami, od Emmy – uśmiech z loczkiem, od Bruna – uśmiech z bródką, od Michała- uśmiech pełen dumy, od Natalii – uśmiech małej damy, od Arona- serdeczny uśmiech, od Kevina – uśmiech z zaskoczenia!

 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka
 • portret dziecka

BAL W PASKI
Wyjątkowa zabawa w karnawale „Bal w paski”. W jedności – wielka różnorodność. Wszyscy w paski, a jacy różni. Wszyscy wspaniali, ale każdy Kubuś w innej pozie i aranżacji. Zdjęcia uwieczniły koronaparty w przedszkolu, a tańce „wygi bańce” i tańce „połamańce” pozostaną słodką tajemnicą każdego Kubusia.