Emerytury nadszedł czas!

Drogie dzieci, rodzice, pracownicy i wszyscy sympatycy Przedszkola nr 100.

Dziś ostatni raz jestem tu z Wami jako dyrektor. Nadszedł czas, by zakończyć zawodowy etap mojego życia. Przede mną nowe, osobiste wyzwania, ale tych wspólnych lat nie zapomnę nigdy!

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie”.

Pragnę Wam wszystkim serdecznie podziękować za wszystko, co było moim udziałem przez blisko czterdzieści lat pracy w przedszkolu. Zostawiam placówkę w dobrych rękach. Wiem, że będziecie nadal działać dla dobra dzieci, bo „najważniejszy obowiązek wobec dzieci, to dać im szczęście”. To zawsze przyświecało moim działaniom jako nauczyciela, a później dyrektora placówki oświatowej.

Dziękuję za wszystkie serdeczne życzenia i słowa wsparcia.

Dziś, z mojego bajkowego gabinetu, mówię Wam wszystkim DO WIDZENIA, ale nie żegnam się na długo. Będę Was odwiedzać i zawsze ciepło o Was myśleć.

Bajkowy gabinet

Joanna Dorosławska