W karnawale jak wiadomo urządzają wszyscy bale.


U Misiaczków inaczej być nie mogło!
W piątek, 18 lutego wszystkie „Misie” dotarły do przedszkola ze strojami –  podekscytowane, ciekawe kto za kogo będzie przebrany. Wkrótce wszystko się wyjaśniło – było dwóch Spider – Menów, policjant, Elza z Krainy Lodu, Królewna Śnieżka, Aniołek, Tygrysek, Smerf, Klaun, Biedronka, Królewny i Wróżki.

Na pięknie udekorowanej i oświetlonej dużej sali, rozpoczęły się tańce – w kółeczku, w pociągach.
Przy dźwiękach muzyki z filmu „Piraci z Karaibów” z Bum Bum Rurkami wszyscy zamienili się w piratów. Podczas konkurencji przeciągania liny było mnóstwo śmiechu! Piraci znaleźli nawet skarb – woreczek pełen złotych monet! Na zakończenie zabawy wspólne zdjęcie – na pamiątkę balu w czterolatkach.

  • dzieci trzymają pionowo przed twarzą Bum Bum Rurki
  • dzieci bawią się w przeciąganie liny
  • roześmiane dzieci ciągną linę
  • dzieci w strojach karnawałowych stoją w kole i klaszczą w ręce
  • taniec z Bum Bum Rurkami - Bum Bum Rurki w górze
  • zdjęcie grupowe - dzieci w strojach karnawałowych
  • taniec z Bum Bum Rurkami - uderzanie w dłonie Bum Bum Rurką
  • zdjęcie grupowe - dzieci w strojach karnawałowych