Bal karnawałowy to dla  przedszkolaków  dzień niezwykły, długo wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć, radości i emocji związanych z możliwością „zamienienia się” w swoją ulubioną postać. Tak też było 26 stycznia, kiedy to  w grupie Pszczółki zorganizowany został   karnawałowy bal przebierańców.

Na balu można było spotkać wróżki, śnieżynkę, syrenkę, kościotrupa, policjanta, kowboja, Supermanów karatekę, motylki, rycerza,  Zygzaka McQueena, Batmana.  Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych tańcach i  zabawach. W sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

dzieci w przebraniach na bal